Samsun Fatura'nın Distribütörlük Şartları Nelerdir ?


Hizmet vereceği ilde mevcut portföyü bulunmalıdır. Sorumluluk sahibi olmalı, referanslar sunabilmelidir. Ticaretinde Basiretli davranmalı, müşteri ve bayi memnuniyetini hedef edinmelidir. Gerekli görülen araç, personel, ofis, reklam vb. gereksinimleri karşılamalıdır. Firmamız ile imzalayacağı Distribütörlük Sözleşmesi riayet etmelidir. Ürün ve hizmetleri en iyi biçimde tanımalıdır. Kâr hedefi olmalıdır. Firmasına firkirleri ve yenilikleri ile ışık tutabilmelidir. Gerekli görülen stok miktarını elinde bulundurmalıdır.


Samsun Fatura İşlem Merkezi;


Samsun Fatura İşlem Merkezleri dağıtımını sağlamaktadır. Bu modelde her İşlem Merkezi kendi portföyünü kullanarak dağıtım sağlar ve kazanç elde eder. İl sınırı bulunmamakla birlikte İşlem Merkezi Türkiye genelinde hizmetini dağıtabilir ve pazarlayabilir.


Samsun Fatura Abone Merkezi;


Samsun Fatura Abone Merkezleri dağıtımını sağlamaktadır. Bu modelde her Abone Merkezi Otobüs Bileti,Passolig Başvurusu, Passolig Kart Dolumu,İndirimli Elektirik Satışı,Tv ve İnternet Aboneliği,Cep Kasko İşlemleri,Kargo İşlemleri,Gsm Hat Satışı ile kazanç elde eder.Abone Merkezi Türkiye genelinde hizmetini dağıtabilir ve pazarlayabilir.


Samsun Fatura Temsilcilik;


Samsun Fatura Temsilcilikler vermektedir. Temsilcilerimiz Cep Lira İşlemleri,Bankacılık İşlemleri, Passolig Kart Dolumu,Fatura Ödeme Hizmetleri,Kredi Kartı ve Para Transferi İşlemleri ile kazanç elde eder.Samsun Fatura temsilcileri alt bayilik veremezler.